Children header

Dětské brýle NanoGlow 2v1

Nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2 v 1, obruba z flexibilního materiálu Siliflex, jejíž stranice SVÍTÍ VE TMĚ. Brýle se tak stávají korekční pomůckou a zároveň bezepečnostním prvkem, navíc je najdete, kdykoli se v noci probudíte. Stranici pomocí jednoduchého patentu lehce vyměníte za pásku kolem hlavy pro volnočasové aktivity dítěte. Součástí jsou 2 pásky, jedna kolem hlavy a druhá na straničky.

Hlavní výhody

Jedná se o novou kolekci již osvědčené značky Nano Vista.
Svítící stranice mění obrubu v bezpečnostní prvek, zářící efekt zvýšení bezpečnosti a pro zamezení případných nehod při snížených světelných podmínkách. Dítě je najde kdykoliv se v noci probudí. Nelze opomenout, že děti si svítící brýle ihned oblíbí a vnímají je tak pozitivně, což napomáhá při spolupráci s očním lékařem, optikem i rodiči. Stranice a nosník jsou zakončeny speciálním měkkým, gumovým povrchem pro pohodlí dítěte. Pružná spojka očnice a stranice se speciálním patentem zaručuje brýlím ohebnost a omezuje zlomení stranice na minimum.

Velikosti , modely, barvy

Velikosti , modely, barvyBrýle NanoGlow jsou dostupné · V pěti velikostech - 42, 44, 46, 48 a 50· V šesti tvarech očnice (Re-Play, Joy-Stick, Crew, Dash, Fangame, Free-play)· V pěti barvách svítící stranice (žlutá, modrá, oranžová, zelená, růžová)Stranice lze navzájem kombinovat pro různé modely.

2 v 1 – jednoduchá výměna pásky místo stranice